O MNĚ

Již na střední škole jsem vykonával nejrůznější práce a začal tak nabírat zkušenosti z pracovního a především obchodního prostředí. Vždy mě velice přitahovala komunikace se zákazníky, která  se postupem času stávala mojí předností, a kterou se i nadále snažím zdokonalovat. Správná komunikace a schopnost porozumět zákazníkovi je dle mého názoru vysoce důležitou součástí každého podnikatele v jakékoliv sféře. V oboru tvorby webových stránek jsem se poprvé ocitl v roce 2006, kdy jsem se podílel na přípravě struktury a obsahu první webové prezentace. Začal jsem tedy získávat první znalosti a zkušenosti nejen se samotnou přípravou, ale též s následnou administrací webu.

Po střední škole jsem na nějaký čas odcestoval pracovně do zahraničí (GB), kde jsem mimo znalosti anglického jazyka získal i mnoho nových pohledů na práci se zákazníky. Po návratu do ČR jsem nastoupil k dálkovému studiu na VŠ, které jsem úspěšně dokončil v roce 2013 získáním titulu Ing. V počátcích studia jsem vykonával pár krátko trvajících zaměstnání, než se mi podařilo dlouhodoběji usadit. Opět mě zastihla administrace webu a později i příprava nových webových stránek včetně následné administrace. Při této činnosti jsem nabral velké množství nových poznatků a zkušeností, včetně zakládání a správy ppc reklam, které jsem se nakonec rozhodl efektivněji zužitkovat.

V mém přímém okolí postupem času narůstal zájem o tvorbu nízkonákladových webových prezentací. Začal jsem s vlastní tvorbou webových stránek a sebevzděláváním v oblasti jejich programování. Od roku 2012 vykonávám tuto činnost na živnostenské oprávnění. Následovalo mé rozhodnutí nabízet tyto práce komplexněji a nyní tuto službu nabízím prostřednictvím těchto webových stránek i Vám.

Věřím, že mohu nabídnout kvalitní služby, které naplní veškerá Vaše očekávání a pomohou Vám vylepšit podnikání či pouhou osobní internetovou prezentaci.

Ing. Ondřej Dušek