Administrace webových stránek

V rámci svých služeb provádím veškeré činnosti, které jsou spojené se provozem a editací webových stránek. Tyto služby Vám nabízím nejen ke všem svým realizacím webových prezentací ale také k realizacím jiným subjektů.

Vytvořením webových stránek práce na webu nikdy nekončí. Samotné zhotovení webové prezentace je pouze prvním krokem k získání kvalitního komunikačního kanálu se zákazníky. Pro zachování funkčnosti, kvality a aktuálnosti je nutné webové stránky především řádně spravovat, tedy vhodně upravovat, pravidelně aktualizovat, provádět nutnou optimalizaci, web nadále aktivně rozvíjet potřebným směrem a celkově tak podporovat důležitý faktor, který lze označit jako "aktivita webu".

Webové stránky Vám také nabízejí široké možnosti jak aktivně komunikovat se zákazníky prostřednictvím novinek, anket, dotazníků, akcí, diskuzí či jiných. Vhodným využíváním těchto možností lze také výrazně podporovat aktivitu webových stránek.

Editace webových stránek

Do této služby spadají veškeré činnosti spojené s úpravou (editací) obsahu například: změna textů včetně SEO, vytváření nových kategorií, vkládání nových produktů, správa novinek, anket, diskuzí, úprava obrázků, dokumentů aj. Jednodušeji řečeno se jedná o správu všeho, co je viditelné návštěvníkovi webových stránek.

Provoz webových stránek

Tato služba zahrnuje veškeré ostatní činnosti spojené s administrací (údržbou) webových stránek, které nespadají do služby "editace webových stránek". Jedná se například o správu domén, provoz emailových schránek, zajištění webhostingu, nastavení webových stránek a jiné.

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně správy a provozu webových stránek nebo zájmu o mé služby mě prosím neváhejte kontaktovat.