Podpora webových stránek

Základem úspěšného webu, který Vám přinese nové zákazníky nebo uspokojí po různých stránkách ty současné, je bez pochyby jeho kvalitní zpracování po všech stránkách. Nicméně samotné vytvoření webové prezentace je pouze prvním krokem k získání úspěšného webu. Pro zvýšení efektivity je nutné webové stránky aktivně spravovat, a pokud Vám mají skutečně přinášet i nové zákazníky, je více než potřebné web podporovat například formou nejrůznějších internetových reklam.

Internetové reklamy

V dnešním světě internetu existuje celá řada způsobů, jak podpořit webové stránky. Jako příklad lze uvést ppc reklamy, zápis v katalogu firem, zpětné odkazy, reklama na vybraném serveru, komplexní cílená reklama aj. V rámci svých služeb Vám pro internetovou podporu webových stránek nabízím především vytvoření a následnou správu ppc reklam a zajištění zpětných odkazů v rámci vybraných webů. Dále Vám nabízím poradenství v oblasti internetových katalogů a reklam na nejrůznějších serverech či webech (konzultace, pomoc s výběrem vhodného serveru/webu, typ reklamy, zacílení reklamy, vytvoření podkladů pro reklamu, jednání s poskytovatelem...).

Ppc reklamy patří mezi nejúčinnější nástroje internetové reklamy a mohou tak výrazně podpořit návštěvnost Vašeho webu. U takovéto reklamy platíte poskytovateli služby za každý proklik z místa zobrazení Vaší reklamy na Vaše webové stránky částkou, kterou si sami zvolíte. Platíte tedy skutečně pouze za návštěvníky vašeho webu. V současné době se využívají především služby Google Adwords (Google) a Sklik (Seznam.cz).

Mimo internetová podpora webu

Webové stránky lze efektivně podporovat i mimo internet například letáky, inzeráty v novinách, místím rádiu či TV, pouliční propagací a vším ostatním, co je spojené s celkovou firemní propagací. V této oblasti Vám nabízím především tvorbou reklamních letáků, zpracování textů nebo obrázků pro inzeráty a zhotovením prospektů či jiných materiálů pro Vaše nejrůznější propagační akce.