TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Nabízím rychlou, efektivní a cenově výhodnou tvorbu jednoduchých webových stránek nebo e-shopu, které jsou vhodné především pro drobné živnostníky a malé firmy.

Tvořím webové prezentace prostřednictvím grafických šablon s přehledným uživatelským rozhraním pro snadnou administraci z dostupné databáze on-line služeb. Jedná se především o tvorbu struktury a obsahu webu nikoliv o komplexní programování zcela unikátní internetové prezentace. Nespornou výhodou takovéto tvorby je nízká pořizovací cena, oproti unikátní tvorbě, která zabírá výrazně více času a je tak finančně nákladnější. Webové stránky vytvořené tímto systémem jsou plnohodnotnou internetovou prezentací, která nabízí obvyklé funkce a běžné standardy.

Tvorba webových stránek zahrnuje následující služby:

  • Úvodní konzultace a poradenství
  • Návrh webové prezentace a grafické šablony
  • Úpravy grafické šablony
  • Tvorba struktury a uspořádání
  • Tvorba textového obsahu
  • Pořízení a zpracování fotek či obrázků
  • Pořízení a správa internetových domén
  • Zřízení emailové schránky k zakoupené doméně
  • Zaškolení pro administraci webové prezentace

Pár slov k webovým stránkám

Dnešní moderní doba by se dala nazvat dobou internetu či světem informačních technologií. Vlastní soukromé webové stránky se pomalu stávají nedílnou součástí naší osobní prezentace, podnikatelské webové stránky jsou nutností k provozování živnosti a firemní webové stránky se již staly standardem a naprostou samozřejmostí.

Pro základní potřeby prezentace na internetu postačí i jednoduché a levné webové stránky, které zcela určitě splní svůj účel a přinesou Vám tížený výsledek. Nicméně v některých případech není vždy vhodné přihlížet pouze k ceně a striktně požadovat "levné webovky". Webové stránky jsou především Vaší osobní či firemní prezentací. Berte prosím vždy na zřetel, že webové stránky dnes často nahrazují úvodní osobní setkání se zákazníkem a vytváří tak u zákazníka první dojem.  Kvalitní webové stránky jsou z těchto důvodů velice důležité a je třeba dbát na jejich řádné zhotovení a vhodnou administraci někdy i za cenu vyšších výdajů. S ohledem na veškeré skutečnosti je žádoucí nalézt optimální poměr mezi cenou a kvalitou či rozsahem webových stránek.

Zhotovení webových stránek dnes zvládne mnoho uživatelů PC a internetu vlastními silami pomocí různých služeb. Nicméně, ne každý takový uživatel má vlohy, vhodné prostředky nebo dostatek potřebného času k vytvoření kvalitní webové prezentace. Svépomocná („amatérská“) tvorba webu není vždy tou nejvhodnější cestou. Kvalitní webová prezentace, která by měla naplnit Vaše očekávání, vyžaduje jisté standardy např.: vhodně napsaný text, kvalitní zpracování obrázků, správný výběr klíčových slov, vhodnou strukturu, účinné zacílení na zákazníka, případně podporu pomocí ppc reklamy a mnoho dalšího. Jednodušeji řečeno, krásný vzhled a nějaký textový obsah nepředstavuje kvalitní webové stránky. Vzhledem k tomuto je pro zájemce o kvalitní webovou prezentaci vždy vhodné poradit se s odborníkem, svěřit mu kompletní zhotovení webových stránek a popřípadě i následnou administraci, která je neméně důležitá.

V případě jakéhokoliv dotazu či zájmu o zhotovení webových stránek mě prosím neváhejte kontaktovat.